Galéria
Hagyományos fa ültetés végzőseinkkel
- 2026. június 16.|Vezetőség
Örömmel osztjuk meg, hogy iskolánk szép hagyományát folytatva végzős 13.L osztályunk egy fát ültetett el intézményünk udvarán.
Az emlékfa nemcsak az itt töltött évek maradandó jelképe, hanem a jövő iránti felelősségvállalásunkat is szimbolizálja. Ugyanakkor az iskola zöld környezetének megújítását is segíti. Különösen fontos számunkra ez a kezdeményezés, hiszen intézményünk Örökös Ökoiskola, így a környezettudatosság és a fenntarthatóság mindennapjaink meghatározó értékei.
A faültetést követően egy búcsúöleléssel váltak el osztályfőnöküktől. 5 év múlva találkozunk!
Köszönjük a 13.L osztálynak, hogy ezzel a szép gesztussal is gazdagították iskolánk közösségét és környezetét!








