Galéria
Hagyományteremtő valcolási ünnepség a Miskolci Szakképzési Centrumban
- 2026. június 15.|Vezetőség
A Svájci–Magyar Együttműködési Program keretében megvalósuló hagyományteremtő rendezvényen méltó módon ünnepelhettük végzős, szakmát szerzett tanulóinkat. Az esemény megható pillanatai között a végzős diákok valca is helyet kapott, amely szimbolikusan lezárta tanulmányaik egy fontos szakaszát.
Intézményünket az alábbi tanulók képviselték:
13.G osztály: Lóska Dorina
13.K osztály: Szegedi Alexandra
13.L osztály: Városi Jázmin
Büszkék vagyunk végzőseinkre, akik kitartó munkájukkal és elhivatottságukkal megszerezték szakmájukat. Szívből gratulálunk nekik, és sok sikert kívánunk további tanulmányaikhoz, munkájukhoz és életútjukhoz!
Köszönjük a Svájci–Magyar Együttműködési Program támogatását, amely hozzájárul a közösségépítő és értékteremtő események megvalósításához.





