Galéria
Szakma kiváló tanulója - díjátadó
- 2026. június 12.|Vezetőség
Büszkeség iskolánk számára!
Nagy örömmel osztjuk meg, hogy a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara hagyományos díjátadó ünnepségén intézményünk két végzős tanulója is rangos elismerésben részesült kiemelkedő szakmai teljesítményéért.
Balogh Viktória (13.G) – Pénzügyi-számviteli ügyintéző
Nemes Zsolt (13.L) – Logisztikai technikus
Tanulóink a képzés során végig példamutató szorgalommal, kitartással és magas szintű szakmai felkészültséggel dolgoztak, méltón kiérdemelve ezt a megtisztelő elismerést.
Büszkék vagyunk rájuk, és szívből gratulálunk a szép eredményhez! Kívánjuk, hogy a jövőben is hasonló sikerek kísérjék szakmai és személyes életútjukat!





